Sestavy jízdních kol

VYTVÁŘÍME NOVOU ČESKOU ZNAČKU JÍZDNÍCH KOL - KITBIKE

  • na karbonových rámech s možností vlastního designu s logem nebo bez loga
  • máme k dispozici designéra, který Vám případně pomůže s barevným návrhem
  • jízdní kola kompletujeme na čištých sadách - vše od jedné sady (náboje, kotouče, brzdy, řazení, pohon)

 

Jak to funguje?

  • níže si můžete prohlédnout rámy, které jsme schopni pro Vás zařídit
  • nejlepší je osobní setkání na prodejně, kde si můžeme říct něco o podobě budoucího vysněného kola.

 

Pokud by jste chtěli standardní jízdní kolo nebo hliníkový rám na vlastní sestavu nebo jen normální elektrokolo, můžeme jej pro Vás sehnat od našich partnerů, se kterými spolupracujeme:

 

Veškeré rámy, které zde vidíte, jsou určené pro výrobu jízdního kola, kterou provádíme v našem servisu nebo k přestavbě Vašeho současného kola. 

!!!Samostatné rámy nejsou určeny k prodeji!!!

Zobrazit jako Mřížka Seznam
Řadit podle
Zobrazit na stránce

Gravel rám Kitbike

karbonový rám i vidlice pro gravel bike
0,00 Kč s DPH

Kitbike Aero silniční rám

Rám je možné vidět u nás na prodejně a i je možnost vyzkoušení (zapůjčení) kola libovolné barevné provedení - u složitějšího designu kola máme možnost využití služeb grafika Veškeré rámy, které dováží jsou určené pro sestavy. Samostatné rámy NEPRODÁVÁME. PROTO JE CENA U PRODUKTU 0,-Kč
0,00 Kč s DPH

Kitbike Marathon celoodpružený karbonový rám

Marathonský karbonový celodpružený rám se zadní karbonovou stavbou; Veškeré rámy, které dováží jsou určené pro sestavy. Samostatné rámy NEPRODÁVÁME. PROTO JE CENA U PRODUKTU 0,-Kč
0,00 Kč s DPH

Samostaný MTB rám Kitbike Predator 29 T1000 vel.19 red/black

Lakovaný samostatný karbonový MTB rám Predator z materiálu Toray 1000 ve velikosti 19" pro kola 29, váha rámu 1000g +/- 50g (záleží na velikosti rámu) !!!RÁM NELZE PRODAT SAMOSTATNĚ, vždy musí projít naší dílnou, buď jako přestavba z Vašeho kola nebo jako sestava, ale vždy Vám musíme předat celé funkční kolo!!! Je to jedna z podmínek Celního úřadu!!!
0,00 Kč s DPH

Samostaný MTB rám Kitbike Predator 29 T1000 vel.17 red/black

Lakovaný samostatný karbonový MTB rám Predator z materiálu Toray 1000 ve velikosti 17" pro kola 29, váha rámu 1000g +/- 50g (záleží na velikosti rámu) !!!RÁM NELZE PRODAT SAMOSTATNĚ, vždy musí projít naší dílnou, buď jako přestavba z Vašeho kola nebo jako sestava, ale vždy Vám musíme předat celé funkční kolo!!! Je to jedna z podmínek Celního úřadu!!!
0,00 Kč s DPH