Obličejová maska Casco Mask 2.0 proti koronaviru

Ochranná obličejová maska Casco Mask 2.0 je lékařská ochrana úst a nosu se zvýšenou odolností proti aerosolům. Kombinuje vnější ochranu lékařské ochranné masky s vlastní ochranou polomasky filtrující částice (maska ​​FFP), tzv. 2v1. Testováno podle EN 14683: 2019 Typ IIR - Splňuje nejvyšší možnou úroveň ochrany lékařských ochranných masek (chirurgické masky) Typ IIR (s> 99% filtrováním BPE) 

 

V nabídce jsou různé barvy, viz níže...

 

V nabídce jsou různé barvy, viz níže...

 

Videonávod k údržbě masky

https://youtu.be/HHLWTHzKH14

Zobrazit jako Mřížka Seznam
Řadit podle
Zobrazit na stránce

Ochranná maska Casco Mask 2.0 proti koronaviru

Casco Mask 2.0 je lékařská ochrana úst a nosu se zvýšenou odolností proti aerosolům. Testováno podle EN 14683: 2019 Typ IIR - Splňuje nejvyšší možnou úroveň ochrany lékařských ochranných masek (chirurgické masky) Typ IIR (s> 99% filtrováním BPE) Kombinuje vnější ochranu lékařské ochranné masky s vlastní ochranou polomasky filtrující částice (maska ​​FFP) Velmi snadné dýchání přes masku, nic lepšího už neexistuje!
653,00 Kč s DPH

Casco náhradní sada nanofiltrů ke Casco Mask 2.0

Náhradní sada nanofitrů k obličejovým maskám Casco Mask 2.0 určená až pro 20cyklů desinfekce Výrobek je osvobozen od daně, cena produktu je 99,-Kč bez dph. Videonávod k údržbě masky a k výměně nanofilrů: https://youtu.be/HHLWTHzKH14
99,00 Kč s DPH