Trek

Vážení zákazníci,

poslední kusy jízdních kol Trek, které máme skladem nabízíme za velmi luxusní výprodejové ceny a nalaznete je v sekci "Výprodej jízdních kol".

Dále Vám tímto oficielně sdělujeme, že od 1.8.2018 došlo k "zemětřesení" ve značce Trek a současný dovozce, firma Bretton s.r.o., přišla o zastoupení této značky na českém trhu a američani si to tu budou dělat pěkně sami po americku.

Bohužel do dnešního dne 1.10.2018 nás nikdo ze strany "nového" Treku nekontaktoval (ani dopis či email) a vypadá to tak, že jsme byli bez uvedení důvodu odejmuti. Hold asi pro ně nejsme dost dobří prodejci, nebo podle nich máme malou a nevhodně uzpůsobenou prodejní plochu a nebo co já vím, co za tím je???

Nicméně pro Vás, kdo má od nás jízdní kola Trek, to znamená, že:

  • pokud se Vám na rámu kola či na nějakém doplňku objeví závada, která by podle Vás měla být řešena reklamačním řízení, musíte s reklamací zajít za prodejcem Trek pro ČR. Seznam prodejců (prodejen) najdete pod tímto odkazem: https://www.trekbikes.com/cz/cs_CZ/store-finder/
  • pokud by jste požadovali na rám prodlouženou celoživotní záruku, nemůžeme Vám v prvních dvou letech provést garanční prohlídky kola
  • provádět standartní servisní úkony či ucelené servisní prohlídky, tak, jak jste u nás zvyklí, můžete z vesele dál. O Vašeho miláčka (tedy bike) se velice odborně a rádi postaráme dál...NA TOM SE NIC NEZMĚNILO...JEDEME DÁL!