Ochranná maska Casco Mask 2.0 proti koronaviru

Casco Mask 2.0 je lékařská ochrana úst a nosu se zvýšenou odolností proti aerosolům. Testováno podle EN 14683: 2019 Typ IIR - Splňuje nejvyšší možnou úroveň ochrany lékařských ochranných masek (chirurgické masky) Typ IIR (s> 99% filtrováním BPE) Kombinuje vnější ochranu lékařské ochranné masky s vlastní ochranou polomasky filtrující částice (maska ​​FFP) Velmi snadné dýchání přes masku, nic lepšího už neexistuje!
Výrobce: Casco
Dostupnost: SKLADEM
Dodací lhůta: Ihned
*
653,00 Kč s DPH

 

Videonávod k údržbě masky

https://youtu.be/HHLWTHzKH14

 

Popis výrobku:

Lékařská ochrana úst a nosu se zvýšenou odolností proti aerosolům Testováno podle EN 14683: 2019 Typ IIR - Splňuje nejvyšší možnou úroveň ochrany lékařských ochranných masek (chirurgické masky) Typ IIR (s> 99% filtrováním BPE) Kombinuje vnější ochranu lékařské ochranné masky s vlastní ochranou polomasky filtrující částice (maska ​​FFP)

Nové a elegantní barva, extrémně lehký i přes složitou vícevrstvou strukturu, inovativní hlavový nástavec pro pohodlné nošení a snadnou aplikaci,

FILTR CASCO NANO: Typ IIR odpovídá nejvyššímu výkonu bakteriálního filtru> 99%, filtr lze dezinfikovat až 20krát, filtr lze vyměnit

Polykarbonátový vnější plášť lze zcela dezinfikovat a poskytuje další ochranu proti kapalinám

Velikost: UNI (protože nastavitelná) (vyzkoušeno na vlastních dětech a doporučit mohu pro děti od 12let)

Jedna maska ​​(s 1 přiloženým vyměnitelným filtrem / modulární) nahradí 480 jednorázových masek (vyměnitelné filtry lze vyměnit tak často, jak je požadováno). 

Materiály: Polykarbonát v 0,8 mm

Skladování: Doba skladování maximálně 60 měsíců. Konec doby skladování je uveden na obalu. Výrobek by měl být skladován čistý, suchý a při teplotách od -10 ° C do + 50 ° C, s maximální rel. Vlhkost <90%. Pro skladování a přepravu používejte originální obal.

Čištění a dezinfekce: K čištění doporučujeme jemné mýdlo, vodu a měkký hadřík, vyvarujte se poškrábání! Tvrdou skořápku lze dezinfikovat jemnými komerčně dostupnými dezinfekčními prostředky. Obličejová podložka je omyvatelná. Kompletní masku včetně filtru lze prát v pračce v dodávaném sáčku. Filtr lze dezinfikovat až 20krát běžně dostupnými dezinfekčními prostředky (mýdlová voda, 70% alkoholový dezinfekční roztok).

Rozsah dodávky: kompletní maska s náhradní sadou filtrů, pratelný sáček

Poznámka: Naše maska ​​Casco 2.0 nemůže být schválena podle EN 149 (FFP2 / FFP3) kvůli její modulární konstrukci s vyměnitelnými filtry. Pro účely testování jsme však nechali filtry Casco Nano otestovat v laboratoři podle kritérií EN 149 a byli jsme schopni určit výkon filtru přes 98% (ke schválení podle EN 149 je zapotřebí pouze 94%).

Případné další informace a fotky výrobku naleznete na stránkách výrobce:

https://casco-helme.de/masken.php#Masken

Klíčová slova produktu
Zákazníci, kteří koupilii tento produkt, také zakoupili

Casco náhradní sada nanofiltrů ke Casco Mask 2.0

Náhradní sada nanofitrů k obličejovým maskám Casco Mask 2.0 určená až pro 20cyklů desinfekce Výrobek je osvobozen od daně, cena produktu je 99,-Kč bez dph. Videonávod k údržbě masky a k výměně nanofilrů: https://youtu.be/HHLWTHzKH14
99,00 Kč s DPH